Autor Wątek: Słowo na otwarcie  (Przeczytany 2888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Słowo na otwarcie
« dnia: Maj 24, 2006, »
Witajcie,

 Zgodnie z Waszymi sugestiami tworzymy to podforum oddając je do Waszego (i wszystkich) użytku. Mam nadzieję, że owa zmiana jeszcze bardziej ułatwi Wam korzystanie z forum.


Pozdrawiam


P.S. Chwilowo działamy bez moderatora -jednak zgodnie z obietnicą daną mi przez pewną osobę pojawi się ona za dwa tygodnie. Na razie nie powiem kto to jest mogę tylko wyjawić, że jest to osoba niezwykle kompetentna i z radością powitamy ją w szeregach zespołu administrująco-moderującego!
P.S. Przenoszę posty dotyczące archiwum zakładowego do właściwego działu gdybym coś pominął/nieopatrznie przesunął proszę dajcie znać :)
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1754
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Pięć lat działu "Archiwa Zakładowe"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2011, »
Drodzy IFArowicze!
Dzisiaj mija pięć lat od utworzenia działu "Archiwa Zakładowe" na naszym forum. Tak, tak - to już pięć lat! Strasznie szybko ten czas leci. Ponad dwa tysiące wiadomości i blisko czterysta wątków czyni "Archiwa Zakładowe" liderem IFARu. Świadczy to o tym jak istotne dla archiwistyki są problemy tzw. przedpola archiwalnego. I o tym, że zagląda tutaj i pisze wielu archiwistów zakładowych, osób je nadzorujących czy zaangażowanych w powstawanie dokumentacji. Dziękujemy Wam wszystkim - tym, którzy są już z nami jakiś czas i tym którzy przyłączyli się do nas niedawno. Szczególnie dziękujemy tym, którzy nie tylko pytali i szukali porady, ale też dzielili się swoją wiedzą.
Mamy nadzieję, że ta baza wiedzy, jaką wspólnie zdołaliśmy stworzyć pisząc tutaj, wciąż się komuś przydaje. Mamy też nadzieję, że wciąż się będzie rozrastać. Zapraszamy do zabierania głosu w sprawach istotnych dla naszej pracy i w tych mniej ważnych :)

Moderatorzy działu "Archiwa Zakładowe"
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, wysłana przez Jarek »
Jarek Orszulak