Internetowe Forum Archiwalne > Archiwa Zakładowe

karty wynagrodzeń

(1/2) > >>

Kinia:
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie Kart wynagrodzeń oraz list płac. Dokumenty te wszystkich pracowników przechowuje się razem w jednej teczce. Czy trzeba rozdzielać pracowników których okres przechowywania tych dokumentów jest krótszy czyli 10 lat. Jak to wygląda w praktyce?

Danuta J. Samek:
Dzień dobry, w praktyce decyzję ostateczną podejmuje wydział kadr /wydział finansowy. Przecież akta są przekazywane do archiwum w porządku chronologicznym i rzeczowym.  Spis zdawczo-odbiorczy powinien rozwiać pani wątpliwości. Pozdrawiam 

Dory:

--- Cytat: Kinia w Sierpień 30, 2022, ---Mam jeszcze takie pytanie odnośnie Kart wynagrodzeń oraz list płac. Dokumenty te wszystkich pracowników przechowuje się razem w jednej teczce. Czy trzeba rozdzielać pracowników których okres przechowywania tych dokumentów jest krótszy czyli 10 lat. Jak to wygląda w praktyce?

--- Koniec cytatu ---
W jednej teczce? Karty wynagrodzeń i listy płac to dwa różne symbole w JRWA.

Kinia:

--- Cytat: Dory w Sierpień 30, 2022, ---
--- Cytat: Kinia w Sierpień 30, 2022, ---Mam jeszcze takie pytanie odnośnie Kart wynagrodzeń oraz list płac. Dokumenty te wszystkich pracowników przechowuje się razem w jednej teczce. Czy trzeba rozdzielać pracowników których okres przechowywania tych dokumentów jest krótszy czyli 10 lat. Jak to wygląda w praktyce?

--- Koniec cytatu ---
W jednej teczce? Karty wynagrodzeń i listy płac to dwa różne symbole w JRWA.

--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi że wszyscy pracownicy są w jednej teczce, a teczki są różne oczywiście

Kinia:

--- Cytat: Danuta J. Samek w Sierpień 30, 2022, ---Dzień dobry, w praktyce decyzję ostateczną podejmuje wydział kadr /wydział finansowy. Przecież akta są przekazywane do archiwum w porządku chronologicznym i rzeczowym.  Spis zdawczo-odbiorczy powinien rozwiać pani wątpliwości. Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
Oczywiście że akta są przekazywane w porządku chronologicznym i rzeczowym. Ale jak mam teczkę kartoteki wynagrodzeń 2020 i tam są pracownicy zatrudnieni w latach 80 i są pracownicy zatrudnieni w roku 2019. Jaka będzie kategoria archiwalna tej teczki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej