Autor Wątek: Jaka klasa rzeczowa? Protokoły z szacowania szkód w rolnictwie -klęska żywiołowa  (Przeczytany 689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline msagan

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Dzień dobry, jako początkująca w temacie archiwistyki szukam wszędzie podpowiedzi jak zakwalifikować protokoły z szacowania szkód powstałych w uprawach rolnych w wyniku powstania niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. Dokumentacja wytworzona jest w urzędzie gminy w roku 2019. Czy ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?  ::)  Dodam, że wytwarzający akta przypisał klasę 6332 - Użytkowanie gruntów pokrytych wodami, co całkowicie mi się nie podoba  ;D

Offline Eliza

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 18
Może 6183 Zwalczanie skutków klęsk żywiołowych w rolnictwie

Offline msagan

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
A można prosić o link do jrwa? Bo ja w jrwa dla gmin i związków międzygminnych oraz urzędów obsługujących te organy i związki dołączonym do rozporządzenia ministra z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych niestety takiej klasy nie widzę :(

Offline msagan

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Niestety przesłany link jest linkiem do jrwa dla organów powiatów i starostw powiatowych, a nie dla organów gmin etc., więc niestety nie rozwiązuje mojego problemu  :(

Offline Eliza

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 18
W takim razie może warto dodać do JRWA taki symbol.