Autor Wątek: Jaka klasa rzeczowa? - oferty otrzymane od firm  (Przeczytany 2808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka klasa rzeczowa? - oferty otrzymane od firm
« dnia: Sierpień 14, 2012, »
Pracuję w starostwie. Zastanawiam się w jaką teczkę - o jakim symbolu z jrwa - odłożyć ofertę jednej z firm dot. usług w zakresie audytu. Jest to tzw. dokumentacja nietworząca sprawy (nie zakładam sprawy w tym przypadku). Odłożyć ofertę do teczki z kat. A - a wszystkie teczki dotyczące audytu mają taką kategorię - trochę jest bez sensu :D
Pozdrawiam!

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka klasa rzeczowa? - oferty otrzymane od firm
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2012, »
Czy ta oferta była zamawiana ?

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka klasa rzeczowa? - oferty otrzymane od firm
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2012, »
Nie była. Jest to dokumentacja nietworząca akt spraw.

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka klasa rzeczowa? - oferty otrzymane od firm
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2012, »
Jakby w jrwa było jakiekolwiek hasło dotyczące zamawiania szeroko pojętych usług, to bym tę ofertę odłożył do teczki pod takim hasłem... Niestety: nie ma... Przynajmniej ja nie znajduję  ???

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka klasa rzeczowa? - oferty otrzymane od firm
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2012, »
Słuszna uwaga - ale ja pomyślałem, że byliście /Starostwo/ tym zainteresowani , może były jakieś wstępne uzgodnienia ustne w sprawie wymienionych usług i  firma wysłała ofertę - to wtedy można by było  do 272 , bo chyba nic innego nie znajdziemy, a w przedstawionej sytuacji to śmieć , jak wiele, wiele innych , którymi zasypywane są urzędy.
Wiem , że takie oferty w wielu jednostkach nie rejestrują w kancelariach , ale przekazują  do komórek , a te z kolei do kosza.
Chcąc koniecznie zaklasyfikować  takie oferty , to chyba jedyna teczka - 0124   kat. BE5.