Autor Wątek: Pomocnicza dokumentacja osobowa.  (Przeczytany 3360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcia

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Pomocnicza dokumentacja osobowa.
« dnia: Lipiec 16, 2012, »
Drodzy Forumowicze,

Zastanawiam się, co znaczy hasło z jrwa "pomocnicza dokumentacja osobowa w komórkach organizacyjnych". Macie może u siebie taką dokumentację? Właśnie sprawdzam u siebie poprawność prowadzonych teczek i w jednej komórce pod w/w tytułem znajduje się m.in. harmonogram przyjęć dokumentacji do archiwum ale to chyba nie jest pomocnicza dokumentacja osobowa ;D
"Życie jest zbyt krótkie, by było małe." B. Disraeli.

Offline pmm

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 37
Odp: Pomocnicza dokumentacja osobowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2015, »
Odgrzewam.
Jestem ciekaw, co u Was trafia do tej klasy.

Offline Dory

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 385
Odp: Pomocnicza dokumentacja osobowa.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2015, »
Drodzy Forumowicze,

Zastanawiam się, co znaczy hasło z jrwa "pomocnicza dokumentacja osobowa w komórkach organizacyjnych". Macie może u siebie taką dokumentację? Właśnie sprawdzam u siebie poprawność prowadzonych teczek i w jednej komórce pod w/w tytułem znajduje się m.in. harmonogram przyjęć dokumentacji do archiwum ale to chyba nie jest pomocnicza dokumentacja osobowa ;D
Ktoś ma fantazję, słowo daję. Ja też mam w swojej instytucji takie rodzynki, które do teczki opisanej "Plany finansowe" wchrzaniły decyzje finansowe i korespondencję dotyczącą kontaktów ze związkiem zawodowym ??? ??? ??? :o

Offline muniekdm

  • archiwa_2.5
  • archiwista
  • *
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocnicza dokumentacja osobowa.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2015, »
Ja mam w sądzie hasło "pomoce ewidencyjne do akt osobowych". Tam jest jakaś ewidencja czy repertorium. Podejrzewam, że w tym wypadku mogłoby być coś podobnego. Tylko nie wiem jak to się ma do komórek organizacyjnych. To byłoby tylko w kadrach.