Autor Wątek: Przepisy kancelaryjno-archiwalne - znów nowa instrukcja kancelaryjna?  (Przeczytany 4692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline archiwistka90

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 153
Witam!

PracujęwUrzędzie Gminy.

Od jakiegoś czasu zaczynają do nas spływać zaproszenia na szkolenia odnośnie nowej instrukcji kancelaryjnej, któramiałaby wejść w 2012 r. Szukałam projektów takiej instrukcji na stronach rządowych,jednak nic nie znalazłam. Pytanie - czy cośrzeczywiście się szykuje, czy firmy szukają zarobku?
Wiecie coś?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2012, wysłana przez Jarek »

Offline marcia

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Znów nowa instrukcja kancelaryjna?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2012, »
Ja słyszałam jakieś pół roku temu, że być może po nowym roku będą jakieś zmiany w jrwa i nic poza tym. Na razie cisza :)
"Życie jest zbyt krótkie, by było małe." B. Disraeli.

Offline daniel

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 21
Odp: Znów nowa instrukcja kancelaryjna?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2012, »
Witam
Ja nawet byłem już na szkoleniu na ten temat przed nowym rokiem, niestety na miejscu okazało się, że nic się nie zmieniło i nie wiadomo kiedy się zmieni.  A fakturkę trzeba było zapłacić...

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1754
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Odp: Znów nowa instrukcja kancelaryjna?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2012, »
Chodzi chyba o zapowiedzianą nowelizację rozporządzenia z 18 stycznia 2011 w spr. instrukcji kancelaryjnej i archiwalnej oraz wykazów akt:
http://www.msw.gov.pl/portal/pl/wolnytekst/9170/

Niestety, informacje z powyższego linku są ostatnimi opublikowanymi na ten temat. Przyznam że wątpię już by ta nowelizacja w ogóle się pojawiła.
Jarek Orszulak

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znów nowa instrukcja kancelaryjna?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2012, »
   Są wieści ,że jeszcze w styczniu ma się pojawić nowelizacja Rozporządzenia z 18 stycznia 2011r.

                                                                                                             Pzdr.