Autor Wątek: Jaka klasa rzeczowa? - zaświadcz. o samodzielności lokali, zagrożenia budowlane  (Przeczytany 3758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Witam!
Mam dwa pytania odnośnie nowej instrukcji kancelaryjnej i instrukcji archiwalnej:
1) czy wpis treści: "Niniejsza teczka zawiera ... stron kolejno ponumerowanych, miejscowość, data, imię i nazwisko" - można dokonać cienkopisem, czy trzeba również ołówkiem, tak jak paginację?
2) Gdzie obecnie można zakwalifikować "Zaświadczenia o samodzielności lokali" oraz "Interwencje w sprawach nadzwyczajnych zagrożeń budowlanych"? Czy nadawać tej dokumentacji symbol 6740 i kat. BE10, czy też rozbudować nowe JRWA dodając nowe dwa hasła klasyfikacyjne. A jeśli tak, to czy muszą to być symbole klas V rzędu, jak w poprzednim RWA - w tym wypadku mogłoby to być: 67400 BE 10 - Zaświadczenia o samodzielności lokali, 67401 BE 10 - Interwencje w sprawie nadzwyczajnych zagrożeń budowlanych?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Marcin
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, wysłana przez Jarek »

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Doszedłem do wniosku, że sam jestem już w stanie odpowiedzieć na powyższe pytania  ;), a co do hasła: Samodzielność lokali mieszkalnych, to posiada ono symbol: 705 i kat. A - niemniej poruszyć trzeba będzie  tę kwestię z AP, gdyż kat. A dla takich zaświadczeń wydaje się co najmniej dziwna... :-[

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Na szkoleniu mów Wydział Architektury został poinformowany, że stosować mają do zaświadczeń o samodzielności lokali symbol 670 - kat. A. Jak więc powinno być? 670 czy 705? ??? ??? ???

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1754
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Zaświadczenia o samodzielności lokali z pewnością nie powinny być przyporządkowane klasie 670. Nie wiem co to za szkolenie  :-\

ps. Przy pytaniu o konkretny wykaz akt dobrym i pożądanym zwyczajem jest wskazywanie o jaki konkretnie wykaz chodzi  8)
Jarek Orszulak

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Przepraszam - już się poprawiam: chodzi o wykaz akt dla organów powiatu stanowiący załącznik do rozp. Premiera z 18 I br.  :)