Autor Wątek: Odpłatne przechowalnictwo i opracowywanie akt  (Przeczytany 2795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzior_1984

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 12
Odpłatne przechowalnictwo i opracowywanie akt
« dnia: Sierpień 25, 2010, »
Witam,
Czy orientuje się ktoś z Was ile kosztują takie usługi jak przechowalnictwo akt (łącznie z opracowaniem i opracowane już akta), a może znacie linki do cenników. Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź. Mam zrobić analizę SWAT stworzenia własnego "archiwum", a przechowywania akt w obcej składnicy akt. Może ktoś z Was sporządzał podobną analizę? POMOCY!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, wysłana przez Jarek »

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1754
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Odp: odpłatne przechowalnictwo i opracowywanie akt
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2010, »
Czy to ma być taka analiza: http://pl.wikipedia.org/wiki/Analiza_SWOT:)
Czy chodzi o mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia - czy może jednak tylko o analizę kosztów? Jeśli o to drugie to na stronie NDAP znajdź bazę przechowawców wpisanych do rejestru, są tam ich dane kontaktowe, adresy stron internetowych, nawet jeśli nie znajdziesz na nich cenników, to zawsze możesz popytać. Analiza to zawsze trochę więcej pracy niż pytanie na forum internetowym  ;)

pozdrawiam
Jarek Orszulak

Offline archeo

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odpłatne przechowalnictwo i opracowywanie akt
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2010, »
madzior jeżeli klikasz z południa to mogę ci podać namiary na PW na solidną i nie drogą firmę którą się posiłkuję przy przechowalnictwie części zasobów mojego archiwum - do których nie ma potrzeby zbyt często zaglądać  :)
pozdrawiam serdecznie :)