Aktualności:

Widzę, że część osób może mieć problemy z zalogowaniem/hasłami/zatwierdzeniem konta szczególnie z domen WP, Onet, Interia  - czytamy watek: http://www.ifar.pl/index.php/topic,5043.0.html i potem proszę tej sprawie o kontakt na priv rafal.magrys(na)gmail.com

Menu główne

Przyjmowanie akt do archiwum - paginacja akt

Zaczęty przez krzysiekp, Marzec 07, 2009,

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krzysiekp

Witam
Ostatnio przyjąłem do archiwum zbiór kilkuset wydawnictw (kat. A). W przypadku gdy posiadają one numery nadane w edytorze tekstu  czy muszę nadań ponownie tę numerację ołówkiem?.
2) Jak powinienem się zachować gdy ponumerowane są tylko kartki , czy musze nadać nową numeracje już według stron a dotyczy to niestety większości pozycji.

Jarek

1) ciężko osądzić nie widząc tego, proponuję Ci skonsultować się z archiwum państwowym do którego w końcu i tak kiedyś to trafi.
2) jak wyżej, ale obawiam się że trzeba to spaginować
Jarek Orszulak

krzysiekp

ok, dzięki za wskazówkę